Kategoriler
Bankalar Google Sosyal Medya

Viator İle Nasıl Para Kazanılır?

İstanbul, İzmir, Antalya, Muğla gibi turist kapasitesi yüksek, tarihi ve turistik mekanları bakımından zengin illerimizden birinde yaşıyorsanız ve yabancı dilinize güveniyorsanız viator ile internetten para kazanabilirsiniz. Viator kelime anlamı olarak ‘’yolcu’’ demektir.

Tahmin edebileceğiniz gibi viatorle para kazanmak bir nevi turizmciliktir. Şehrinize gelen yabancı ve yerli turistlere viator üzerinden yüzlerce farklı aktivite için tur ve aktivite rehberliği yapabilirsiniz. Aslında fiziken yapılan bir iş olsa da, hizmet sunan kişilerle potansiyel müşterilerin buluşma noktası internet olduğundan viator ile para kazanmayı da internetten para kazanma yolları arasına ekleyebiliriz.

Viator İle Nasıl Para Kazanılır?

Viator İle Nasıl Para Kazanılır?


Viator ile internetten para kazanmak için ilk yapmanız gereken viator.com sitesine girip bir üyelik oluşturmaktır. Oluşturduğunuz profilde verebileceğiniz tüm tur ve aktivite hizmetlerini; aktivitenin amacı, aktivite süresi, gezilmesi planlanan yerler, kalınacak yerler, servis edilecek yiyecek ve içecekler, fiyat tablosu gibi tüm özellikleriyle birlikte açıklayıp diğer ilan detaylarınızı da girdikten sonra ilanınızı oluşturursunuz.

Bu ilan, şehrinize gelecek olan yerli veya yabancı turistler tarafından site üzerinden görüntülenir ve bu potansiyel müşterileriniz sunduğunuz imkanı tercih ederse satın alır. Satın alma işlemi viator.com üzerinden gerçekleşir. Müşterinizle buluşup ilanınızda sunduğunuz imkanlar çerçevesinde turunuzu ya da aktivitenizi gerçekleştirdikten sonra müşteriniz bu hizmeti aldığını yine aynı site üzerinden onaylayıp hizmetiniz hakkında yorum yapar. Verdiğiniz tur veya aktivite ilanlarının satın alınıp gerçekleşmesiyle, katılımcı kişilerin sayısına göre ücretlendirme yapılır. Sistem yorum ve onayı aldıktan sonra müşteriden aldığı ücreti sizin hesabınıza aktarır.

Viator Gelirimi Nasıl Artırabilirim?

Viator Gelirimi Nasıl Artırabilirim?

Viator ile elde edeceğiniz geliri artırmak için şu ipuçlarını verebiliriz;-Vereceğiniz hizmette kaliteye önem verin, müşteri memnuniyeti en önemli etkendir.-Araç sahibi olmanız, turistleri havalimanı veya otelden almanıza ya da bırakmanıza imkan tanıyacağından sizi bir adım öne çıkaracaktır.

-İngilizce dışında Rusça, Fransızca, Arapça gibi ülkemizdeki turist yoğunluğunu oluşturan kitlelerin dillerini biliyorsanız tercih edilme ihtimaliniz artar.-Müşterilerinizin kahvaltı, akşam yemeği gibi ihtiyaçlarının bilindik ve kaliteli mekanlardan karşılanması bu yerlerde size de indirim sağlayabilir.

-Müşterilerinize yapacağınız içme suyu, şeker, magnet, kartpostal ve benzeri küçük ikramlar onları mutlu edecek ve puanınızı yükseltecektir.

Viator Gelirimi Nasıl Artırabilirim?

Viator hakkında daha detaylı bilgi almak ve işleyiş sistemini öğrenmek için viator.com’un görüş ve öneriler başlıklı alanında daha çok bilgi bulabilirsiniz. Gezmeyi seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, yabancı dilde akıcı konuşup anlayabilen ve gerekli yazışmaları yapabilen herkes viator ile internetten para kazanmayı deneyebilir.Viator’dan ödeme almak için alt sınır 50 USD’dir. Herhangi bir bankada döviz hesabı açmalısınız. Her 50 USD’lik hizmet satışınızdan sonra paranızı aktarabilirsiniz. PayPal üstünden ödeme alamayacağınızı, bu nedenle ödeme seçeneklerinizden PayPal seçeneğini kaldırmanız gerektiğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × four =