Kategoriler
İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası 253 TL Taksit 10.000 TL Kredi

Ziraat Bankası en uygun faiz oranıyla kişiye özel taksit seçeneğini ayarlayabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu ve anında sonuç alın.

Neden Ziraat Bankası Daha İyi?

Ziraat bankasından kredi almanın faydasını kısa kısa başlıklarla belirtmek gerekirse; Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir. 60 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır. Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası ürünü sunmaktadır.

60 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi

Ziraat Bankası 10.000 TL tüketici kredisini 60 ay vadeli başvuruda bulunabilirsiniz. 60 Ay vadeli 10.000 TL kredinin aylık taksit tutarı 253 TL’dir. 60 Ay vadeli Ziraat bankası kredisinin geri ödemesi 15.180 TL’dir.

60 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi

360 TL Taksitle 10.000 TL Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası 10.000 TL tüketici kredisini 36 ay vadeli başvuruda bulunabilirsiniz. 36 Ay vadeli 10.000 TL kredinin aylık taksit tutarı 360 TL’dir. 60 Ay vadeli Ziraat bankası kredisinin geri ödemesi 12.960 TL’dir.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi 12 Ay Taksit

% 1,24 Faiz oranıyla 12 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi seçeneğini değerlendiriyoruz. Vade süresi azaldığı için kredi geri ödeme tutarıda azalacaktır. Bu vadede Ziraat bankasından 10.000 TL kredi çektiğinizde aylık ödemesi 916 TL olacaktır. Dolayısıyla kredi toplam geri ödemesi de 10.992 TL olarak hesaplanmıştır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Örnek Geri Ödeme Planı

Banka müşterisi olsun veya olmasın bütün tüketicilere çok cazip avantajlarla ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunan Ziraat Bankası bu tür beğenilen bankacılık hizmetleri sayesinde vatandaşların en çok tercih ettiği kamu bankalarından biri haline gelmiştir. İhtiyaçlarını ve borçlarını daha fazla ertelememek isteyen kişiler Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi kampanyalarına başvurduklarında kredi geri ödeme koşullarının nasıl olacağını merak etmektedir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri sayesinde siz de istediğiniz kredi tutarına bağlı olarak bankaya hangi faiz oranıyla ne kadar aylık taksit ödeme yapacağınızı görebilirsiniz. Örnek Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama tablosuna göre 10 bin TL tutarındaki kredi çekiminde şu şekilde tablo oluşmaktadır:

  • Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi tutarı: 10 bin TL
  • Kredi vadesi: 36 ay
  • Kredi faiz oranı: %1,42
  • İhtiyaç kredisi geri ödeme aylık taksit tutarı: 373,92 TL
  • Yıllık maliyet oranı: %22,9425

Ziraat Bankası Kredi Başvuru Evrakları

  • Başvuru Formu,
  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
  • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
  • Şubece istenebilecek diğer belgeler
Ziraat Bankası Anında Kredi Başvurusu Ekranı
Ziraat Bankası Anında Kredi Başvurusu Ekranı

Ziraat Bankası Anında Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası anında ihtiyaç kredi başvurusunu internet üzerinden yapabilirsiniz. Ziraat bankası resmi internet adresi olan; https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/tuketici-kredisi sayfasını ziyaret edip ekranda istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir. Ziraat bankası kredi başvuru ekranında bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girmelisiniz. Krediniz onaylandığı veya olumsuz sonuçlandığında kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × two =